Ashampoo je německá firma s velmi širokým portfoliem počítačových programů. V její nabídce najdeme aplikaci pro úpravu fotografií, kancelářský balík a dokonce také antivirus kombinující dvě antivirová jádra.

Ashampoo Music Studio je program pro správu vašich hudebních nahrávek. Podporuje audio formáty WMA, MP3, Ogg, FLAC a WAV. Pátou verzi této aplikace můžete získat zcela zdarma, stačí číst dále. Ashampoo Music Studio 5 poskytuje tyto hlavní funkce:

  • Uložení zvukového CD do zvoleného formátu
  • Vypalování audio a datových CD
  • Jednoduchou organizaci hudebních souborů
  • Jednoduché úpravy audio souborů: normalizace, postupné snižování hlasitosti, odstranění mezer mezi skladbami
  • Editor tagů
  • Záznam ze zvoleného vstupu
  • Vytvoření obalu pro CD
  • Mixování audio souborů do jedné skladby s možností prolínání
  • Export zvuku z video souborů

Všechny funkce jsou přístupné v jednoduchém rozhraní formou průvodce krok za krokem. Program je v českém jazyce.

Ashampoo Music Studio 5 – hlavní okno programu

Jak získat Ashampoo Music Studio 5?

=

Stáhněte si instalační soubor Ashampoo Movie Studio 5 (49 MB) a program standardně nainstalujte.

=

Po instalaci bude Ashampoo Music Studio automaticky spuštěn a navíc otevřena webová stránka pro získání prodlouženého zkušebního klíče. Tuto stránku (prohlížeč) zavřete.

=

Ve spuštěném programu uvidíte dialog pro aktivaci. Do tohoto dialogu vložte tento licenční klíč:

AMS5EE-777F7C-E864F5

a klikněte na tlačítko Aktivovat nyní.

Ashampoo Music Studio 5 – aktivace plné verze

=

Pokud jste zadali licenční klíč správně, bude program Ashampoo Music Studio úspěšně aktivován. Pokračujte kliknutím na Pokračovat. Při dalším spuštění programu již nebude v hlavním okně odkaz Koupit nyní.

=

Nyní ještě zrušte v nastavení programu volby kanálu služeb, aby Vás Ashampoo Music Studio při každém otevření neotravoval reklamními nabídkami. V hlavním okně programu klikněte v horním panelu vpravo nahoře na symbol ozubeného kola a zvolte Kanál služeb.

Všechny volby deaktivujte, případně ponechte aktivní jen upozornění na nové verze programu. V tomto případě však budete pravděpodobně upozorněni na aktuální verzi Ashampoo Music Studio 6. Přechod na tuto verzi je však zpoplatněn.

Ashampoo Music Studio 5 – nastavení komunikačních kanálů

Další náhledy programu

Společnost Ashampoo nabízí mnoho slušných programů, ale je také známá pro svou agresivní marketingovou politiku. Pro každou žádost o zkušební licenční klíč automaticky vygeneruje ve svém zákaznickém systému účet uživatele korespondující s jeho e-mailovou adresou. Každý takový účet má navíc vždy aktivní příjem různých e-mailových zpravodajů a nabídek. Pokud však rovnou použijete licenční klíč v článku a nebudete se registrovat k odběru novinek přímo v programu, žádný účet vytvořen nebude a vaše e-mailová adresa zůstane neodhalena.

Share This