Auslogics BoostSpeed 8 je pokročilá aplikace, respektive soubor mnoha aplikací, které vám pomohou s nastavením a údržbou systému Windows. Standardně stojí roční licence necelých 60 dolarů. U nás však můžete získat Auslogics BoostSpeed 8 zcela zdarma s aktualizacemi na jeden rok. Samozřejmě legálně.

Auslogics BoostSpeed 8 – hlavní obrazovka

Auslogics Boost Speed 8 obsahuje například čistič registru, čistič disku, optimalizátor paměti, správce položek po spuštění, nástroj pro obnovu smazaných souborů, defragmentaci disku a mnoho dalších praktických nástrojů. Tato aplikace by vám tedy měla pomoci vyčistit a optimalizovat operační systém, který se samozřejmě poté stane určitě svižnějším :). Program je v anglickém jazyce.

Auslogics BoostSpeed 8 – přehled nástrojů

Nejprve si stáhněte zkušební verzi programu z tohoto odkazu. Program nainstalujte a spusťte. Pokud nechcete povolit automatické spuštění vždy po startu Windows, klikněte v prvním kroku instalátoru na Show options a deaktivujte volbu Launch program at Windows Startup. Po instalaci najdete tuto volbu také v nastavení aplikace, do kterého se dostanete kliknutím na Settings v dolní části hlavního okna.  Zde deaktivujte volbu Start automatically at Windows logon.

Pro otevření aktivačního dialogu najdete v hlavním okně programu vlevo dole žluté tlačítko Register Now. Do zobrazeného pole zadejte toto sériové číslo:

G23CB-3PSK7-XN78C-9CL5B-Q9FSY

A klikněte na tlačítko Register. Nyní máte neomezenou verzi Auslogics BoostSpeed 8 s aktualizacemi na jeden rok.

Auslogics BoostSpeed 8 – aktivace plné verze

Share This