Glary Utilities Pro 5 je další z řady aplikací pro správu a pravidelnou údržbu systému Windows. Program nabízí více než dvacet nástrojů pro udržení systému Windows v perfektním stavu včetně automatické kontroly, která systém prověří, vyčistí a automaticky provede navrhované úpravy. Program obsahuje také češtinu a již při instalaci vám ji nabídne.

Glary Utilities Pro – hlavní okno programu

Všechny nástroje, které aplikace nabízí, najdete na záložce Pokročilé nástroje, jsou přehledně rozdělené do několika kategorií. Z nich si uděláte podrobný obrázek o tom, co všechno Glary Utilities Pro nabízí.

Glary Utilities Pro – dostupné nástroje rozdělené do kategorií

Nejprve si stáhněte zkušební verzi Glary Utilities Pro z tohoto odkazu. Program nainstalujte a spusťte. V hlavním okně programu na záložce Přehled klikněte vlevo dole na tlačítko Aktivovat. Budete zde mít předvyplněnou zkušební licenci na 30 dnů. Nyní klikněte na odkaz (text) Obnovit, tím otevřete dialog pro zadání nových licenčních údajů. Zadejte tyto licenční informace (původní zkušební údaje přepište):

Vaše jméno:    Vaše zvolené jméno
Licenční kód:   3788-61679-58234-2362

Glary Utilities Pro – aktivace programu

Zkontrolujte si správnost zadaných údajů a poté klikněte na tlačítko Aktivovat. Pokud jste vše provedli správně a zadali správné údaje, měl by být program aktivován časově neomezenou licencí Glary Utilities Pro. A teď hurá do optimalizace operačního systému!

Glary Utilities Pro – aktivovaná časově neomezená licence

Share This