Zoner Photo Studio je pokročilý nástroj pro správu a úpravu fotografií. Jednoduše zde provedete import obrázků přímo z digitální kamery, složky či paměťové karty a obrázky zařadíte do katalogu. S fotografiemi pak můžete dále pracovat. Zoner Photo Studio nabízí 4 základní moduly – import fotografií, prohlížeč, správce a editor fotografií. Pro úpravu surových dat z obrazového snímače fotoaparátu (.raw), můžete využít i pokročilý RAW editor.

Existuje speciální promo verze Zoner Photo Studio 16 Pro, kterou můžete získat a používat zcela zdarma. Stačí si jen tuto verzi programu stáhnout, nainstalovat a poté aktivovat vaší e-mailovou adresou. Po aktivaci získáte plnou a časově neomezenou verzi programu.

Zoner Photo Studio 16 není sice nejnovější (nyní je k dispozici již verze 18), ale rozdíly mezi jednotlivými verzemi jsou marginální a z hlediska běžné práce s fotografiemi tedy nedůležité. Promo verze je k dispozici jen v angličtině. Pokud však Zoner Photo Studio 16 po aktivaci přeinstalujete českou verzí, bude v českém jazyce. S ovládáním programu vám pomůže  uživatelská příručka v češtině.

Jak získat Zoner Photo Studio 16 Pro?

=

Stáhněte si instalační soubor promo verze Zoner Photo Studio 16 Pro (56 MB).

=

Program nainstalujte a poté spusťte. Zobrazí se aktivační dialog s polem pro e-mailovou adresu. Pro aktivaci plné verze Zoner Photo Studio tedy stačí jen vložit e-mailovou adresu a kliknout na tlačítko Activate.

=

Po úspěšné aktivaci bude zobrazena informace: Your PRO edititon is now activated. Kliknutím na tlačítko Finish dialog zavřete.

=

Nyní Zoner Photo Studio přeinstalujte českou verzí. Původní anglickou verzi tedy ponechte a do stejné složky nainstalujte verzi českou. Program zůstane aktivován a uživatelské rozhraní bude v českém jazyce.

Zoner Photo Studio 16 je skvělá aplikace pro běžnou práci s fotografiemi. Je rozhodně lepší než nelegální kopie Adobe Photoshopu nebo jakéhokoliv jiného „mastného“ programu, který by si stejně většina uživatelů nekoupila. S instalací a aktivací neotálejte, je možné, že aktivace této verze programu je časově omezena.

Share This